WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

E-KATALOG

Yavaş yavaş baskılı katalogların yerini e-katalog çalışmaları almaya başlamıştır. Her sektörden işletmelerin ürünlerini, görsel tasarımlarını ve yaptıkları baskılı kataloglarını internet üzerindeki sitelerde, kendi web sitelerinde göstermek için ekatalog çalışmaları yapılır. E-Katalog sayesinde ulaşamadıkları bir çok ülke, dil, ve coğrafi bölgeye rahatlıkla ulaşarak ürünlerini ve yaptıkları işleri müşterilerine ve kullanıcılarına gösterir ve sergilerler.

Kağıt üzerine baskı yapılan kataloglara nazaran yıpranma ,solma yapmaz ,yırtılmaz, eskimez daima renklerini korur . özellikle web tasarım yapmış olduğumuz müşterilerimizin çoğunlukla tercih ettiği bir sistemdir. Hem maliyetten , hemde eskime bitme renklerin solması yada bazı değişikliklerin baskıdaki gibi maliyetler olmadan değişikliklerin yapılması yönünde müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Hatta bazı müşterilerimize özel olarak yönetim paneli yazılımı yapıp (maliyeti biraz fazladır normal e katalog a göre) bize ihtiyaç duymadan e-katalog unu değiştirebilir

Müşterilerimiz hazırladığımız e katalog çalışmalarını ayni zamanda, bize cd ortamına çektirirler ve bu cd leri fuarlarda dağıtımını gerçekleştirler , müşterilerine verirler normal baskı katalog gibi dağıtımını yaparlar.

Web tasarım yaptığımız firmalar istedikleri taktirde hazırladığımız e-katalog çalışmasına müzikte ekletebilirler. Bu müzik ya firmanın tanıtım müziğidir yada istediği bir müziktir.