WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

WEB YAZILIM

Web yazılım, firmaların kurumsal, eticaret sitesi yazılımları ve özel yazılımlar firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, beklentilerini karşılayacak şekilde yapılmaktadır.

Web yazılım da hedef, firmaların web sitelerinin içeriklerini hiç kimseye ihtiyaç duymadan, görev verdikleri personelleri tarafından devamlı güncelleyerek web sitelerinin herzaman yeni ve taze kalmasını sağlamaktır. Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların herzaman yenilenen bir site karşısında siteyi ziyaret devamlılıklarını arttırdığı gibi yeni kullanıcılara da hitap etmesini sağlayacaktır. Bu aynı zamanda web sitesinin arama motorlarında istenilen kelime veya kelimelerde bulunabilirliğinide etkilemektedir.

Garanti Medya olarak web yazılım da firmaların yazılım ihtiyaçlarını analiz ederek ihtiyaçları doğrultusunda istenen yazılım projeleri gerçekleştirilir. İsteğe özel yazılımlar yapılmaktadır. Yapılan yazılımlarda arama motoru uyumluluğu baz alınmış ve kullanıcıların yapılan web yazılım sayesinde açıklama, anahtar kelimeler ve site başlıklarınada müdahala etmeleri, istenildiğinde değiştirebilme olanakları tamamen sağlanmıştır.

Düşündüğünüz web yazılım projelerini Garanti Medya ile gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Bizimle hemen iletişime geçin hayalinizdeki yazılımı gerçekleştirelim.