WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

GOOGLE ADWORDS

Garanti Medya, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak google adwords reklamlarınıza danışmanlık hizmeti vermektedir. Google Adwords sayesinde web sitenizin ziyaret sayısını artırarak bulunabilirliğinizi yükseltebilir ve iş potansiyelinizi fazlalaştırabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya orta kısımda en üste görünebilmesini sağlar. Bu sayede bütün kullanıcıların web sitenizi daha kolay ziyaret etmelerini, size daha çabuk ve hızlı ulaşmalarına imkan tanırsınız. Sitenizin ziyaretçilerinin reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir aynı zamanda sizinle ilgili ayrıntılı içeriğe ulaşabilmelerini sağlarsınız.

HEDEFLENEN ERİŞİM

Google'da arama yapan internet kullanıcılarına yönelik google adwords ile reklam verebilir veya google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, google adwords ile yeni kitlelere ulaşabilir ve iş ağınızı genişletebilirsiniz.

DAHA FAZLA DENETİM

Google adwords' te istediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenliyebilir ve bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, deneyebilir ve reklamlarınızı belirli ülkelere, dillere ve coğrafi bölgelere göre ayarlayabilirsiniz. Böylece Dünya'da bulunabilirliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖLÇÜLEBİLİR DEĞERLER

Google adwords' en az harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman reklam verebilir bir süre ara verip reklamlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En önemli ölçülebilir özelliği kelimeye tıklama başı maliyet seçeneğiyle sadece reklamlarınız tıklandığında tıklanan kelimeye belirlediğiniz ücret hesabınızdan düşer. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

BÜTÇENİZİ BELİRLEYİN

Danışmanınız olarak minimum harcama zorunluluğu bulunmamaktadır; google adwords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş TL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

KELİME TAHMİNLERİNDEN UZAK DURUN

Garanti Medya olarak firmanızın google adwords' te kullanıcağı anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminlerini sizler için biz yapıp size bilgi veriyoruz.

SADECE SONUÇLAR İÇİN ÖDEME YAPIN

Google Adwords reklamlarınız gösterildiğinde değil, sadece internet kullanıcılarından biri reklamınızı tıklarsa tıklama başına ücret öderseniz.Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişmektedir.

HEMEN ARAYIN GOOGLE ADWORDS DANIŞMANLIĞINIZI YAPARAK DAHA FAZLA KULLANICIYA ULAŞMANIZI SAĞLAYALIM.