WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

SEO

Seo (arama motoru optimizasyonu) konusunda uzman olan ekibimiz ile tüm bilgi ve birikimlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Seo, istenilen kelimelerde arama motorlarında ilk sayfayı hedefleyen, pazarını genişletmek çin çalışan, daha fazla kitleye ulaşmak için çabalayan işetmelerin tercih ettiği arama motoru optimizasyonudur. Seo da en önemli olan web tasarımını yaptıran işletmenin içeriğini tamamen kendine ait özgün içerikle harmanlaması ve işletmesini anlatmasıdır.

Web tasarımına kurumsal seo yaptırmak isteyen işletmelerin dikkat etmesi gerek en önemli nokta çalışacağı firmanın güvenilir ve referansları olmasıdır. Güvenilir ve referansı olan firmalar ile gönül rahatlığı ile çalışabilirler. İnternet üzerindeki milyarlarca web sitesi arasında istenilen kelimelerde arama motorlarında ilk sayfaya çıkmak için yapılan web tasarım da bir çok ayrıntıdan kodlama yapısına kadar bir çok şeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlara dikkat edilmemesi durumunda web sitesine yapılacak olan seo çalışması sonucu başarı durumu sınırlı kalacaktır. Seo ve web tasarım bir bütün olarak değerlendirilerek çalışmaların yapılması, arama motorlarının istekleri doğrultusunda kodlama ve içeriğinin düzenlenmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde yapılan seo çalışması başarıya ulaşacaktır.

Seo çalışması adı altında tam olarak bu işi bilmeyen kişilere veya firmalara yaptırıldığı zaman bir çok sektörden işletme bu konuda mağdur edilmiştir. Bunun önüne geçmek için seo konusunda bir firma ile çalışmadan önce araştırılmalı gözle görülür sonuçlar sorgulanmalı ve yapılan işler, sonuç alınan projeler gördükten sonra çalışılacak firma tercih edilmelidir.

Garanti Medya 13 yıllık deneyimi ile tecrübe ve birikimlerini aktararak seo konusunda da uzmanlaşmıştır. Web tasarım projelerinde arama motoru uyumlu olması için özenle çalışmalarını yapmaktadır.